Опубліковано:

Держкомтелерадіо повідомляє, що із 728 державних і комунальних ЗМІ реформовано 173

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Станом на 6 березня із 728 комунальних та державних друкованих засобів масової інформації реформовано 173. Про це повідомляється на сайті Державного комітету телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо).

Як зазначає комітет, лідерами процесу реформування є Сумська область (50% від кількості видань), Вінницька область (46%), Чернігівська (46%), Тернопільська область (42%).

“Повільно триває процес реформування в Київській області (з 39 видань реформовано лише 1),  Львівській області (з 42 реформовано 2), Полтавській області (з 30 – лише 3). У Закарпатській області жодне з 17 видань ще не реформовано”, – повідомляє комітет.

Держкомтелерадіо нагадує, що державні і комунальні друковані ЗМІ, які не встигнуть до 1 січня 2019 року перереєструватися в Міністерстві юстиції України, автоматично втратять право на друк, тому що їхні старі свідоцтва про державну реєстрацію ЗМІ втратять чинність.

“Отже трудовим колективам редакцій спільно із співзасновниками слід невідкладно розпочати процес реформування, тому що процедура перетворення державного або комунального підприємства в інший суб’єкт господарювання та процедура перереєстрації друкованого ЗМІ можуть тривати  в окремих випадках більше ніж півроку”, – зазначає Держкомтелерадіо.

 

Інститут масової інформації 
http://imi.org.ua/
06.03.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жук Галина / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Переглядів: 14