Опубліковано:

Журналіст Радіо Свобода подав заяву в поліцію, там обіцяють службову перевірку

До Печерського управління поліції міста Києва звернувся журналіст Радіо Свобода Сергій Нужненко із заявою про те, що працівник поліції застосував до нього газовий балончик. Про це Радіо Свободаповідомив начальник Головного управління Нацполіції у місті Києві Андрій Крищенко.

“Ми проведемо службову перевірку, матеріали якої будуть направлені у прокуратуру. Моя позиція як керівника поліції Києва: журналісти однозначно мають право і повинні займатися своєю професійною діяльністю. І ніхто, в тому числі поліцейські, не повинні їм перешкоджати. Водночас ця діяльність не має шкодити проведенню поліцейських операцій або слідчих дій”, – сказав Крищенко.

Він заявив, що перевіряють повідомлення у соцмережах, де ще двоє представників ЗМІ написали про перешкоджання їхній роботі 3 березня.

Як повідомляв ІМІ, 3 березня у Києві під Верховною Радою співробітник поліціїзастосував газовий балончик проти кореспондента Радіо Свобода Сергія Нужненка. За словами журналіста, він у цей момент вів фото- та відеозйомку ранкових подій під будівлею парламенту. При ньому було посвідчення журналіста, яке він тримав перед собою. Камера була направлена в сторону наметів активістів.

Ще два журналісти – Громадського Богдан Кутєпов та Insider Влад Красинський, – які висвітлювали події біля наметового містечка під Верховною Радою вранці 3 березня у Києві, заявили, що постраждали від дій поліції.

Зранку 3 березня Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що поліція проводить слідчі дії в наметовому містечку біля будівлі Верховної Ради України.

 

Інститут масової інформації 
http://imi.org.ua/
03.03.2018

Жук Галина / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Переглядів: 11