Опубліковано:

Нацрада призначила позапланову перевірку NewsOne

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne через мовлення в День пам’яті жертв Голокосту 27 січня. Таке рішення регулятор ухвалив 22 лютого на своєму засіданні, повідомляється на сайті Нацради.

Під час моніторингу ефіру каналу, що Нацрада здійснювала 27 січня, коли відзначався День пам’яті жертв Голокосту, виявлено непоширення ліцензіатом до 08.59 інформації про цю трагічну дату. Це, зазначає Нацрада, є ознакою порушення вимог Правил та пункту б) частини першої статті 59 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”, Постанови Верховної Ради України від 05.07.2011 № 3560-VІ “Про 70-річчя трагедії Бабиного Яру”.

Як повідомляв ІМІ, 18 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовленняпризначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne. Предметом позапланової перевірки мали стати два епізоди – заяви щодо Революції Гідності та позитивне зображення Збройних сил країни-агресора.

21 грудня 2017 року Національна рада з питань телебачення і радіомовленняоголосила попередження телеканалу NewsOne, зокрема, через фейковий сюжет про слухання в Конгресі США.

16 листопада 2017 року Національна рада з питань телебачення і радіомовленняпризначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne (ТОВ “Новини 24 години”) через трансляцію сюжетів про нібито розгляд Комітетом із фінансових питань Конгресу США наявності корупції в НБУ.

 

Інститут масової інформації
http://imi.org.ua/
23.02.2018

Жук Галина / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Переглядів: 12