Опубліковано:

В чотирьох громадах Тернопільщини створять «прозорі офіси»

Чотири об’єднані територіальні громади Тернопільської області успішно пройшли конкурсний відбір та впродовж року створять Центри  надання адміністративних послуг за принципом «Прозорий офіс». Рішення про виділення на ці потреби коштів з державного бюджету у розмірі понад 12 млн. гривень прийняли на засіданні робочої групи Міністерства соціальної політики України.

Як повідомила директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Галина Воляник, ЦНАПи у форматі «Прозорий офіс» будуть в Байковецькій, Великодедеркальській, Мельнице-Подільській та Скала-Подільській об’єднаних територіальних громадах. Крім того, було прийнято рішення про забезпечення устаткуванням та технікою центру надання адміністративних послуг у Великогаївській громаді.

Галина Воляник нагадала, що перелік міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, які мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс» було затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2017р. № 736-р.

«Громади мали визначити приміщення для створення та забезпечення функціонування центрів; забезпечити розроблення проектно-кошторисної документації для проведення робіт (у тому числі капітального ремонту, реконструкції, будівництва, реставрації), отримання письмового звіту експертної організації за результатами експертизи проекту будівництва, а також інших необхідних документів; забезпечити проведення робіт пов’язаних із створенням і забезпеченням функціонування ЦНАПів. І тепер, завдяки розпорядженню кабміну, проекти будуть реалізовані протягом поточного року, а адміністративні послуги стануть ближчими для жителів ще чотирьох громад», – зазначила Галина Воляник.