Опубліковано:

На Одещині СБУ викрила та блокувала схему розкрадання природного газу

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та Нацполіцією викрили та блокували механізм розкрадання природного газу посадовцями одеського газового господарства.

Правоохоронці встановили, що протягом 2016-2017 років посадовці газового господарства Одещини несанкціоновано втручалися у роботу газових мереж. Оперативники спецслужби задокументували, що чиновники залучили до протиправної схеми працівників господарства. Використовуючи саморобні пристрої, зловмисники штучно занижували кількість спожитого газу промисловими об’єктами Одещини. За забезпечення «економії» посадовці отримували неправомірну вигоду від бізнесменів.

За попередніми оцінками експертів тільки з початку 2017 року зловмисники завдали газовому господарству збитки на п’ятнадцять мільйонів гривень. Співробітники СБ України затримали трьох зловмисників під час встановлення нелегального пристрою на газовій мережі на замовлення одного із клієнтів.

При санкціонованих обшуках в офісних приміщеннях та місцями проживання фігурантів справи правоохоронці вилучили фальсифіковані прилади обліку та спеціальне обладнання для його виготовлення, п’ять тисяч доларів США та тисячу євро.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 364 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчо-оперативні дії, встановлюються всі причетні особи до протиправної оборудки.

 

Служба безпеки України
https://ssu.gov.ua/ua/
22.11.2017

 

Жук Галина / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Переглядів: 8