Опубліковано:

ЦПК змусив чиновників з Дніпра розірвати сумнівну угоду на 21 мільйон

Дніпропетровська ОДА розірвала угоду вартістю 21 млн грн після того, як юристи Центру протидії корупції знайшли і повідомили про порушення під час закупівлі послуг у компанії “Веллбуд”, яка мала збудувати водовід між населеними пунктами Дніпропетровщини.

Про це ідеться у відповіді директора обласного департаменту ЖКГ на звернення Центру протидії корупції.

“Повідомляємо, що 31 жовтня Департаментом розірвано Договір на виконання робіт по об’єкту “Нове будівництво підвідного водоводу Кривий Ріг – Зелений Гай Широківського району Дніпропетровської області” з ТОВ “БК “Веллбуд”, – зазначає в листі директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Андрій Коломоєць.

Юристи проекту “Украв” Центру протидії корупції у системі Prozorroвстановили порушення законодавства під час закупівлі Дніпропетровською ОДА послуг для ремонту водоводу. Виявилося, що всі учасники цих торгів були між собою пов’язані: одні спільним керівництвом, інші – контактною особою.

Згідно з інформацією Prozorro, ці учасники вже не вперше зустрічаються на торгах і принаймні 17 разів розігрували між собою перемогу в подібних закупівлях. Інші ж два учасники тендеру мають одного керівника.

Центр протидії корупції звернувся до Антимонопольного комітету, державних аудиторів і самого замовника – ОДА із заявою про порушення.

Примітно, що чиновники не знайшли “правових підстав для відмови учасникам”, утім угоду з “Веллбуд” все одно розірвали.

Інформація з пошуково-аналітичної системи “007” свідчить про те, що за останні два місяці за іншими угодами Дніпропетровський Департамент ЖКХ переказав на рахунки фірми “Веллбуд” більше 14,8 млн грн.

 

Центр протидії корупції
https://antac.org.ua/
09.11.2017

Жук Галина / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Переглядів: 6