Опубліковано:

Тема прес-конференціі голови ОТГ – хабар у розмірі 400 000 грн

Або хабар у 400 000 гривень або нереальні штрафи у п’ять мільйонів гривень за ніби виявленні порушення на підприємстві під час позапланової перевірки – так життя перетворилось на детектив для директора приватного агро підприємства “Добрий самарянин” Лідії Білан та її чоловіка колишнього директора цього ж підприємства Володимира Кравця. 

Сьогодні Володимир Кравець голова Вишнівецької об’єднаної територіальної громади, а також екс-голова партії “Добрий самарянин”.  Події останніх місяців переконали очільника громади: підприємства Тернопільщини опинились  під тиском окремих працівників служб безпеки та Головного управління державної фіскальної служби. Про це Кравець повідомив у вівторок 24 жовтня під час прес-конференції журналістам.

Володимир стверджує – у Тернополі діє корумпована вертикаль, слід якої тягнеться за межі області. На відміну від більшості підприємців, Володимир Кравець діяв рішуче, проводив записи розмов з службовими особами, потім повідомив про тиск зі сторони фіскальних служб відповідні органи. Таким чином у результаті спецоперації одного з податківців було затримано під час отримання хабара.  Чи причетний до вимагання неправомірної вигоди голова Тернопільської державної адміністрації? Володимир Кравець стверджує: ім’я Степана Барни тільки інструмент для отримання бажаних грошей.

Станом на сьогодні триває слідство. Керівника одного з відділень Кременецької обласної Державної податкової інспекції головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області (ОДПІ ГУ ДФС) затримано у понеділок за отримання хабара у сумі чотириста тисяч гривень. Усі гроші були помічені та вилучені з сумки, яку чиновнику передали в одному з ресторанів Тернополя працівники підприємства “Добрий самарянин”. Також у Збаражі було затримано керівника відділення ГУ ДФС у Тернопільській області.

за матеріалами сайту
www.tenews.org.ua/

Мудра Олена / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Переглядів: 10