Клуби розмовної англійської мови з’являться в усіх районах Тернопільщини

Опубліковано:

 

Незабаром клуби розмовної англійської мови з’являться в усіх районах області. До Тернополя з’їхалися викладачі, для яких провели майстер-класи, а також навчили організовувати аналогічні клуби розмовної англійської у себе на місцях. Організувала захід громадська організація «Школа молодої еліти».

Ольга Шимків, керівник програм клубів розмовної англійської мови «Education for peace»: «Як ми знаємо, це є такий глобальний засіб спілкування. Тому ми хочемо, щоб у кожному районі діти, особливо старшокласники, на яких і націлений цей проект, могли пізнати англійську мову трішки з іншого боку. Тобто не тільки на заняттях, не тільки у школі, не тільки від своїх учителів, а показати їм щось нове, що англійська мова може бути цікавою, класною, що її можна досить приємно і цікаво вивчати».

Тетяна Ляхович, заступник директора з виховної роботи ЗОШ №5 міста Кременець: «Звичайно, що заходи з вивчення англійської мови і взагалі – навчити дітей вільно спілкуватися, не у форматі «підручник, зошит, здана тема про Англію, Лондон чи USA», – це потрібно. Тому що наші діти трішки не є закомплексовані, але вони бояться спілкуватися вільно. Я вважаю, що якщо проводити у форматі такого клубу, як ми спілкувалися, якогось тренінгового заняття, за допомогою якихось ігор, – це набагато спростить вивчення англійської мови для дітей».

Василь Народовий, вчитель англійської мови села Дзвиняч Заліщицького району: «У нашій школі англійська мова – друга іноземна, тому вивчається менше годин. Основна іноземна мова – німецька. Тому, я вважаю, їм було би цікаво, якби такі курси організувати, то більшість дітей погодилася б їх відвезти. Я б їх і відвіз на ці курси. Думаю, що зацікавить це їх».

Юля  Паламарчук, студентка: «У будь-якому випадку, як би не викладали, все одно необхідно додатково вивчати англійську, щоб був достатній рівень. Неможливо знати мову ідеально, але потрібно розвиватися».

Англійська – це не лише мова міжнародного спілкування. Володіння нею допоможе у спілкуванні з іноземцями на наших теренах. І не лише з туристами, а й діловими людьми, які можуть виявитися потенційними інвесторами.

Репортер,камера, відеомонтаж – Тетяна Шабанова
«ТМЦ.ІНФО», 27 листопада 2016 року.