Жіночність без границь

Опубліковано:

11 жовтня активісти Тернопільського осередку громадської організації «Розвиток громади» провели акцію «Жіночність без границь».

Юрій Франків, голова  Тернопільського осередку громадської організації «Розвиток громади»: «Ми організували, на даний момент, для жінок з особливими потребами, а саме, з проблемами опорно-рухового апарату акцію «Жіночність без границь». В ході якої ми надали можливість візажистам та перукарям зробити прекрасні зачіски нашим дівчатам. Крім того фотографи роблять їм певну фотосесію, і після цього всього ще буде бенкет в піцерії «Каштан». До нашої акції долучилось дуже багато волонтерів та меценатів, які допомогли в організації даного свята.»

Цьогорічна  акція відбувалася  не вперше.

Світлана Жидик, учасниця акції «Жіночність без границь»: « Вдруге я на цьому заході. Я познайомилася з новими дівчатками… За себе я хочу сказати, що я дякую Богові, що я живу, що Він продовжує мені життя. Я 20 років була здорова, потім захворіла. Через 5 років я взагалі перестала ходити. Я не ходила зовсім. Я покаялася, навернулася до Господа, Господь прийшов в моє життя, Він змінив його. Він дає мені бажання жити. Колись я взагалі не хотіла жити . Хотіла покінчити життя самогубством. Але Ісус прийшов, і Він мене звільнив від тих думок, дав мені бажання жити, славити Його. І я Йому дуже вдячна. Він зцілив від хвороби серця мене, від депресії, багато радості мені Господь дає, і також я можу ходити. Я не ходила. Звільнив мене від гормональної залежності. Просто дуже дякую людям які зацікавлені в цьому, що вони нам роблять так багато приємного.»

Як і минулого року до переліку заходів увійшли: підбір та одягання жінок у сукні, нанесення святкового макіяжу, створення стилістичних зачісок, манікюр, проведення  фотосесії  у студії  “JUST ONE”, організація спільної святкової  вечері у ресторані “Каштан” , лекція на тему «Жіночність» та дарування квітів і косметичних наборів.

Активну участь у проведенні урочистості взяли студенти Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг і туризму. Вони не лише допомагали дівчатам виглядати чарівними, але й створювали гармонію костюму, аксесуарів, зачіски із загальною колірною гамою.

Фотограф Михайло Урбанський вручив фотографії, і висловив багато приємних побажань.

Михайло Урбанський, фотограф: “Нехай це все послужить для вас гарною, доброю  згадкою про сьогоднішній вечір. Я вам дуже всім дякую” .

“Це ми вам дуже дякуєм. Всім вам приємного перегляду. Хай вас Бог благословить дуже, дуже рясно, і у вашому житті буде все прекрасно”.

Громадська організація “Розвиток громади” планує і надалі привертати увагу до проблем людей з особливими потребами. Кожен бажаючий може долучитися до ініціативи і зробити свій внесок. Адже планується проведення круглих столів, громадських обговорень для залучення осіб з особливими потребами у соціальне життя міста.

Репортер, відеозйомка, відеомонтаж – Віталій Цицура.
«ТМЦ.ІНФО», 18 жовтня 2016 року.