Волонтерський рух допомоги бійцям АТО на Тернопільщині не згасає

Опубліковано:

Козаки, десантники, афганці, екологи і патрульні поліцейські – всі ці люди, об’єднавшись у волонтерську групу «Схід та Захід єдині», продовжують збирати допомогу нашим бійцям, які воюють у зоні АТО. Із Кременця вони вчергове відправили на передову фуру з водою та продуктами харчування.

Володимир Мосейко, наказний Отаман Тернопільського обласного Коша Українського козацтва: «Дехто говорить, що волонтерський рух на Тернопіллі затихає. Ви сьогодні бачите, що він не затихає і не затихне ніколи, поки там, на передовій, є наші друзі, наші побратими, ніші діти, наші брати. Колись ми возили по 3, по 5 тонн, а сьогодні ми 30 тонн веземо».

Олег Тимошенко, волонтер, патрульний поліцейський Тернополя: «До завантаження також долучилися, вже вдруге, хлопці з четвертого батальйону Національної поліції міста Тернополя. Тобто вони самі викликаються, усі три нічні зміни відпрацювали, не спавши, не ївши, – усі зголосилися допомогти. Люди розуміють, що це потрібно. Будемо працювати і надалі».

На даний момент фура уже приїхала в зону АТО. Продукти харчування і воду розвезли по лінії фронту від Бахмута до Станиці Луганської.

Василь Конько, куратор волонтерської групи «Схід та Захід єдині» у Західному регіоні: «Тут, на Тернопіллі, температура повітря 28 градусів, а там у тіні – плюс 35. Ці 26 тон розходяться буквально за дві-три доби».

Тим часом волонтери уже готують до відправки чергову вантажівку, яка цього разу поїде у район Маріуполя.

Репортер, відеозйомка, відеомонтаж – Антон Марчевський.
«ТМЦ.ІНФО», 2 вересня 2016 року.