Бариста змагалися за Кубок «Ternopil Latte Art Cup»

Опубліковано:

Кубок «Ternopil Latte Art Cup» провели у рамках фестивалю «Вуличний ринок». Таке дійство у нашому місті провели вперше. 24 бариста приїхали з різних куточків України змагатися за звання кращого. Лише троє – тернополяни, решта – з Києва, Львова, Дніпра, Харкова, Ужгорода, Івано-Франківська та інших міст.

Віталій Шашурін, організатор «Ternopil Latte Art Cup»: «Готують два капучіно з малюнком простої складності і два капучіно з малюнком середньої складності. Чому по два? Тому що оцінюється не тільки техніка, а й якість цього малюнка. Два малюнки потрібні для того, щоб подивитися, чи є людина професіоналом. Вони повинні бути ідентичні. Це показує професіоналізм людини і якість самого заходу».

Вадим Захаров, учасник «Ternopil Latte Art Cup» (Тернопіль): «Можна сказати, базовий елемент – це «серце». Саме з нього і починається «latte art». Також «розетта», «тюльпан». Це основні елементи. Далі вже будується творчий «latte art».  Мені випав «лебідь» – комбінація з двох елементів «розетти» і «серця». Виконав я його не на найвищому рівні. Це досить складний елемент».

Юля, учасниця «Ternopil Latte Art Cup» (Львів): «Важко найбільше через хвилювання, коли потрібно зібратися, заспокоїтися. Адже коли ти у своїй кав’ярні, де все знайоме, звичне – набагато простіше. А на відкритих чемпіонатах, де є багато людей, які не знають твого рівня, як ти малюєш, – то складною, тому що зразу тебе і оцінюють, і дивляться на твої роботи».

Ліля, відвідувач «Ternopil Latte Art Cup»: «Дійство дуже цікаве. Дуже багато учасників з інших міст. Одна дівчинка з Хмельницького мені сподобалась. У неї пречудова кава: однакові малюнки… Неймовірно! Каву куштувала. Я великий гурман, тому кава, скажімо так, на «4» з «5»».

Найкраще свої вміння приготувати капучіно продемонстрував киянин Костянтин Стрельніков.

Костянтин Стрельніков, переможець «Ternopil Latte Art Cup» (Київ): «Працюю у сфері кави вже три роки. Я не проходив жодних шкіл. А просто прийшов у кав’ярню, почав працювати. І по мірі цього почав навчатися. Наша команда розвивається. У нас ще є бариста, який усьому навчає».

Оцінювали учасників судді з багаторічним досвідом приготування різних кавових напоїв.

Христина Гіль, суддя «Ternopil Latte Art Cup» (Львів): «Насправді дуже складно, тому що це – відповідальність. Але мені сподобалось. Були такі моменти, що ми дійсно сперечалися, але в основному обговорювали сам малюнок, різні деталі, хто що бачить. Обговорювали в основному оцінки».

Кращі бариста отримали не лише визнання, а й грошові премії.

Репортер – Антон Марчевський, камера, відеомонтаж – Віталій Цицура.
«ТМЦ.ІНФО», 31 серпня 2016 року.