Тернопільщину розрекламують блогери

Опубліковано:

Найкраще розповісти про туристичні цікавинки Тернопільщини можуть не рекламні відеоролики, а живі люди, тобто блогери. Два десятки любителів подорожувати і писати приїхали у Тернопіль, щоб на власні очі побачити, що тут є і що може інших зацікавити.

Ігор Бігдан, президент Асоціації незалежних блогерів України: «Коли я вперше потрапив у Тернопіль, то був вражений тим, що він настільки гарний, настільки затишний, є став посеред міста дуже гарний. Місто недооцінене. Тому цей вибір, звісно, був суб’єктивний, що я вас сюди привіз. Але я вважаю, що ви не розчаруєтесь. Місто дуже гарне само по собі. А завдяки нашим організаторам усе це супроводжуватиметься поясненнями, розповідями, історіями. А ще буде кілька атракцій, як нам обіцяють, чемпіонат з водно-моторних видів спорту. І якщо це все скласти докупи, то у вас буде стільки вражень, що я, думаю, будете обирати: про що ж перше написати».

Григорій Бурбеза, керівник «Тернопільського Медіа Центру»: «Наша мета яка? Щоб людям показати, відкрити. «Ви всі знаєте». Люди не знають ні про Млинки, ні про Кришталеву печерую. Про них знають «просунуті» люди, які цікавляться туризмом. І тому наша задача – показати, відкрити, щоб люди здивувалися».

Олександр Масура, блогер: «Ми вже були в замках, зокрема – у Червоногородському замку. Дуже гарне місце. Наскільки я знаю, там є наслідки… Якби приїхали поляки і надали їм дозвіл на відбудову та організацію чогось комерційного, то було б набагато ліпше. Вони б його відбудували, можливо, туристів було би більше. Наразі там лише один табір і водоспад. Це все, що там є».

Степан Барна, голова Тернопільської облдержадміністрації: «Ідея така, щоби спільними можливостями, людського фактору, інформаційного середовища, громадських організацій, спільно з владою, – усіх об’єднати, щоб кожен виконав свою функцію: одні прибрали, другі організували якесь дозвілля чи концерт, треті підвели інфраструктуру, дорогу. А четверті – такі, як ви, блогери, котрі відвідали наш фестиваль чи свято замку, – висвітлили, показали на всю Україну, що в Тернопільській області є такі місця».

Блогерам організували поїздку в Микулинці, Теребовлю, Чортків, Бучач, Збараж, Вишнівець і Кременець.

Трійку блогерів, які найкраще напишуть про свій візит на Тернопільщину, відзначать грошовими преміями. Оцінюватиме публікації журі, яке складатиметься по одному представнику від влади міста, області, Асоціації незалежних блогерів і «Тернопільського Медіа Центру». Призовий фонд – 5 тисяч гривень.

А тим часом блогери уже мають багато нових приводів приїжджати до Тернополя і надалі.

Леонід Бицюра, заступник міського голови Тернополя: «На Тернопільському озері до 2018 року вже сплановані чемпіонати світу, чемпіонати Європи із різних видів спорту: каное, байдарки, водно-моторний спорт, канополо, драгонботи і такий екзотичний вид, як риболовля».

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, відеозйомка – Віталій Цицура.
«ТМЦ.ІНФО», 30 серпня 2016 року.