Іспанська діаспора продовжує підтримувати воїнів в зоні АТО

Опубліковано:

Іспанська діаспора продовжує активно підтримувати наших воїнів в зоні АТО. Відтак нещодавно вони закупили туші двох свиней, загальна вага яких склала 150 кг., та передали їх для виготовлення м’ясних тушонок в одне із сіл Тернопільської області. Місцеві жителі вже більше року виконують таку роботу і за допомогою волонтерських організацій доставляють консервацію на передову розповідає сільський голова.

Роман Бойко, сільський голова Струсівської сільської ради: «По просьбі волонтерів і мицинатів з іспанської діаспори, виготовляють наші громадяни, село Бернатівка Струсівської сілької ради, яке входить в склад сільської ради, виготовляють м’ясні консерви для наших захисників батьківщини, які воюють на сході України. На даний час в районі 7000 банок тушонки нашими волонтерами було виготовлено і відправлено на схід»

Таку допомогу волонтери організації Армія SOS Мурсія стараються надавати періодично. Окрім продуктів при потребі надсилають форму, медикаменти, автомобілі тощо.  Потреби визначають по розповідях військових, які приїжають до них на реабілітацію. Цього разу вартість даних свиней склала для представників діаспори 5 тисяч гривень, з яких виготовили та передали на схід 150 літрових банок тушонки. Наступну таку партію консервації волонтери планують передати у вересні з Франківської області.

Надія Зеленюк, волонтер органіції «Армія SOS Мурсія»: «Допомагаємо хлопцям, допомагали і будемо допомагати і ми також займаємось реабілітацією хлопців, хлопці до нас приїжали в Іспанію, вони приїжають і ми з ними звісно розмовляємо і вони сказали просто шо не хватає завжди харчування і так як я поїхала сюди на Україну наші волонтери вирішили щоб я тут закупила свиней і знайшла людей які можуть зробити тушонки і заготови, щоби було що.»

Уся консервована продукція виготовляється місцевими господинями за домашніми рецептами. Робочого графіку, як такого у волонтерів немає, тому збираються коли є час та потреба, до виробництва може долучитись кожен бажаючий. Секретом приготування таких консерв є любов та турбота до наших бійців, розповіла волонтерка Наталя.

 Наталія Жидоник, волонтер: «То все практика з життя, всі то роблять вдома, щоб було смачно, щоб наші хлопці були здорові і сильні і нас захищали»

Репортер, відеомонтаж – Степан Гречківський, камера – Антон Марчевський.
«ТМЦ.ІНФО», 17 серпня 2016 року.