Опубліковано:

ГПУ затримала екс-регіонала – фігуранта “справи Єфремова”

Володимир Медяник

Володимир Медяник

Генпрокуратура затримала екс-нардепа від Партії регіонів, фігуранта “справи Єфремова” Володимира Медяника.

Про це 7 серпня повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

“В рамках справи Олександра Єфремова ГПУ затримала наступного фігуранта – екс-нардепа ПР Володимира Медяника.  У понеділок о 9:00 Печерський суд розгляне клопотання Генпрокуратури про його арешт”, – повідомив він.

Також Луценко зазначив, що у понеділок о 13:30 відбудеться засідання Апеляційного суду у справі про арешт Олександра Єфремова.

Як відомо, Володимир Медяник був нардепом від ПР з 2012 по 2014 рік.

5 серпня слідчі намагалися вручити екс-регіоналу Медянику повідомлення про підозру, йому інкримінують посягання на територіальну цілісність України.

Слідчі прибули до київської квартири на вул.Кропивницького, д. 10, де мешкає екс-нардеп, однак його за вказаною адресою не було.

Як повідомив адвокат Медяника Євген Солодко (також захищає екс-регіонала Олександра Єфремова), повідомлення про підозру виписали на адресу вул. Хрещатик, 27-Б, кв. 14, а слідчі прийшли за адресою вулиця Кропивницького, 10, квартира 21.  За його словами, правових підстав для проникнення в квартиру немає.

30 липня екс-глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов був затриманий у аеропорту Бориспіль у літаку сполученням Київ – Відень за підозрою у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України.

1 серпня Єфремова рішенням суду взято під варту строком на 60 діб.

Українська правда
http://www.pravda.com.ua/news/2016/08/7/7117061/
07.08.2016