Опубліковано:

Заступниця Стеця заявила про тиск з боку трьох нардепів

ArticleImage_117465

Заступник голови Міністерства інформаційної політики Тетяна Попова, яка у середу подала у відставку, звинуватила у тиску на журналістів депутатів від НФ Антона Геращенка, Андрія Тетерука та Дмитра Тимчука.

Про це вона заявила в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Вона розповіла, що під час “ситуації з “Миротворцем” “почалася кампанія з розгойдування ненависті до журналістів і до мене, погрози”.

“Ми подавали заяви в поліцію, безрезультатно. Потім було заклеювання скла авто “Радіо Свободи”, коли вони знімали у МВС. Такі речі не дозволяють мені залишатися”, – заявила Попова.

На запитання, кого конкретно вона звинувачує у тому, що відбувається, заступник міністра відповіла: “Миротворець” і всіх, хто його підтримує: Антон Геращенко, Тимчук, Тетерук”.

Як відомо, сайт “Миротворець”, який публікує дані про бойовиків, зареєструвався як ЗМІ.

На початку літа “Миротворець” опинився в центрі скандалу після того, як опублікував списки з персональними даними зарубіжних і українських журналістів, кредитованих у так званих “ДНР/ЛНР”. У цій базі даних було 4068 імен.

Журналістська спільнота, представники Євросоюзу, омбудсман Валерія Лутковська висловили обурення такими діями.

Тимчук хоче, щоб звинувачення заступниці Стеця перевірили

Народний депутат Дмитро Тимчук спростовує заяву заступника міністра інформаційної політики Тетяни Попової про те, що він чинив на неї тиск.

Він планує просити правоохоронні органи перевірити “цю брехню”.

im511x345-tymchuk

“Заступник міністра Попова в ефірі 112 каналу заявила, що я як народний депутат нібито чинив на неї якийсь тиск, через що вона, бідося, і змушена звільнитися”, – відзначив він у Facebook.

“Я вимагаю від МВС, ГПУ й СБУ провести перевірку цієї заяви (офіційні запити готую). Я не фанат чвар і підкилимних інтриг, на відміну від Попової, але цю даму, яка гадила Україні щонайменше півтора роки, змушу відповісти й за цю брехню”, – заявив він.

Раніше Попова подала у відставку, звинувативши у тиску на журналістів депутатів від “Народного фронту” Антона Геращенка, Андрія Тетерука та Дмитра Тимчука.

 

Українська правда
http://www.pravda.com.ua/news/2016/08/3/7116741/
http://www.pravda.com.ua/news/2016/08/3/7116757/
03.08.2016