Опубліковано:

CША продовжуватимуть підтримувати Україну – Обама

U.S. President Barack Obama speaks about Syria during a joint news conference with Swedish Prime Minister Fredrik Reinfeldt at the Prime Minister's office in Stockholm, Sweden September 4, 2013. REUTERS/Kevin Lamarque  (SWEDEN - Tags: POLITICS) - RTX1371S

США продовжуватимуть шукати шляхи врегулювання конфлікту в Україні.

Про це заявив президент США Барак Обама, повідомляє сайт Білого дому.

“Ми і далі намагатимемося досягнути врегулювання, імплементувати Мінські угоди та домоглися, щоб Росія та сепаратисти склали зброю і припинили знущатися з України”, – сказав Обама.

Водночас він додав, що Вашингтон і Москва можуть мати спільні інтереси в Сирії.

“У нас є багато розбіжностей з Росією щодо цілої низки питань. Але я думаю, ми змогли залишитися зосередженими на тих сферах, де у нас ще є загальний інтерес, розуміючи, що у нас є глибокі розбіжності стосовно питань, як Україна, але, можливо, потенційно, у нас є інтерес зупинити насильство у Сирії”, – сказав Обама.

Як повідомлялося, кандидат в президенти США Долнальд Трамп вважає, що більшість мешканців Криму зробили вибір на користь Росії, і США повинні це враховувати.

Раніше Трамп заявив, що готовий розглянути визнання Криму частиною Росії і питання зняття санкцій у разі обрання на пост глави держави. У Держдепі назвали заяву Трампа передвиборною риторикою.

Українська правда
http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/08/3/7052945/
03.08.2016