Опубліковано:

У Єревані опозиціонери, які два тижні утримували будівлю поліції, здалися

385626285

У Єревані опозиціонери – активісти загону “Сасна црер”, які два тижні утримували будівлю полку патрульно-сторожової служби поліції – здалися владі.

Про це 31 липня заявили у Службі національної безпеки Вірменії, повідомляє RFE/RL.

“Спецпідрозділи вірменських правоохоронних органів змусили членів озброєної групи здатися владі. Будівля поліції повністю звільнена, 20 терористів були заарештовані”, – йдеться у повідомленні.

Раніше лідер опозиціонерів Варужан Аветисян заявив, що вони вирішили здатися, а “Перший вірменський інформаційний” опублікував заяву “Сасна црер”, у якій пояснювалося таке рішення загону.

“Поліція в останні дні дотримувалася стратегії виведення бійців з ладу за допомогою нанесення поранень в ноги, а вже сьогодні наш товариш був поранений в груди пострілом снайпера”, – йдеться в документі. Чисельність загону значно зменшилася, зазначили активісти.

Минулої ночі, повідомляється у заяві, силовики здійснили штурм бази.

“Машиною звалили стіну, зупинилися. Виходячи з деяких міркувань, ми почали переговори”, – зазначили члени загону.

У неділю база піддалася інтенсивному обстрілу, а на її територію кидали шумові бомби. Після цього силовики на бронетехніці вторглися на об’єкт.

“У нас є два варіанти: перший – вступити в бій з поліцією і співробітниками інших служб, проливши кров людей, які мають мало відношення до режиму, і другий – утриматися від кровопролиття і стати військовополоненими”, – повідомили активісти.

“Мета акції досягнута – в країні почалися протести. Тепер, щоб не допустити нових жертв, члени загону вирішили припинити збройний опір і продовжити боротьбу у статусі військовополонених. Це теж один із способів боротьби”, – зазначають активісти.

“Наш народ повинен боротися. Ми не допустимо, щоб наша країна стала російською губернією”, – йдеться у заяві.

Українська правда
http://www.pravda.com.ua/news/2016/07/31/7116463/
31.07.2016