Опубліковано:

Вивів “Беркут” з Києва і втопив зброю учасник Майдану – Луценко

8e54429-berkut-majdan

Особа, яка сприяла втечі з України “беркутівців” після розстрілу Майдану і втопила їхню зброю, сама була серед учасників Майдану.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко в суботу в ефірі “112 каналу”.

“За допомогою контррозвідки Міністерства оборони ми знайшли зброю “чорної сотні”, в тому числі й снайперську гвинтівку, яку бачила вся країна під час страшних кадрів стрілянини з Жовтневого палацу по Майдану. Ми знайшли її разом з великою кількістю автоматів в одному з київських озер. Вони були розрізані і втоплені одною групою, керівник якої вже проходить по слідству”, – розповів Луценко.

“На жаль, це особа, яка, за нашою версією, за вказівкою Захарченка вивела “чорну сотню” з Києва, знищила зброю і втопила її, хоча сам він був разом з нами на Майдані”, – сказав генпрокурор.

Він також повідомив, що справи щодо 19 “беркутівців”, причетних до розстрілів на Майдані, передані до суду, 6 із них перебувають під вартою. Ще 13 осіб перебувають на стадії досудового слідства, 5 із них під вартою.

За словами Луценка, не пізніше кінця цієї осені ці справи також будуть передані в суд.

Він додав, що ще 36 осіб перебувають у розшуку і будуть засуджені заочно. “Передачу цього звинувачення в суд я також передбачаю ще цього року”, – сказав генпрокурор.

Українська правда
http://www.pravda.com.ua/news/2016/07/23/7115734/
24.07.2016