Опубліковано:

Вбивство Шеремета: Луценко озвучив основні версії слідства

thumb

Основними версіями вбивства журналіста Павла Шеремета слідство розглядає його професійну діяльність та дестабілізацію ситуації в центрі України.

Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко під час наради з керівниками силових структур у президента Петра Порошенка, інформує прес-служба глави держави у середу.

“Крім версії вбивство через професійну діяльність ми розглядаємо можливість версії дестабілізації ситуації в центрі столиці”, – зазначив він.

Луценко також запропонував посилити увагу за масовими акціями у столиці найближчим часом.

“Я не думаю, що ми повинні щось забороняти, але будь-які акції у найближчий час повинні організовуватися з застосуванням рамки металошукачів. Надто багато інформації надходить про можливі провокації у найближчі дні, і у зв’язку з сьогоднішньою страшною подією з Павлом це може дійсно бути частиною якогось більшого плану”, – сказав генпрокурор.

Голова СБУ Василь Грицак у свою чергу запевнив, що силові структури із залученням найкращих фахівців проводять скоординовані слідчі дії.

“Ми маємо базу даних застосування саморобних вибухових пристроїв. Розраховуємо на допомогу і консультативну, і практичну наших іноземних партнерів”, – зазначив він.

За його словами, СБУ буде працювати над версією, що метою вбивства журналіста була дестабілізація ситуації в Україні.

Як відомо, журналіст “Української правди” Павло Шеремет загинув у середу вранці в результаті вибуху машини, яка належить керівнику видання Олені Притулі.

Вибуховий пристрій, який підірвав автомобіль з журналістом Павлом Шереметом, був закладений близько до місця водія.

Поліція кваліфікувала це за статтею “умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб”.

Поліція, серед інших версій вбивства Шеремета, розглядає і версію замаху на життя Притули.

 

Українська правда
http://www.pravda.com.ua/news/2016/07/20/7115421/
20.07.2016