Опубліковано:

У кандидата від “Батьківщини” членам ДВК рекомендують, як перемогти за “лесі” і “сковородки”

Печать

У мережі поширено відео, на якому В’ячеслав Демчук, керівник штабу кандидата від “Батьківщини” Руслана Богдана на виборчому окрузі №151, дає інструктаж членам ДВК, як вони мають забезпечити 35-37% голосів для кандидата. 

Відео розмістив на своїй сторінці у Facebook нардеп від БПП Олександр Черненко.

“Старшим на дільниці доведені цифри по двору, те що ви повинні зробити по дільниці, ці цифри підйомні по кожній дільниці”, – заявляє на відео Демчук.

“Кожен член, який працює на дільниці, … не треба думати, що він лише член ДВК і має право лише сидіти і казати “дайте…”,  а повинен попрацювати  і привести коло своїх друзів і зробити цей результат. Розумієте, про що я у вас прошу? У кожного з вас куми, свати, брати, кохані, і т.д. … Зробіть цю цифру. Ми беремо явку 45%, ми націлюємо вас на 35-37% перемоги. Це буде перемога”, – додав керівник штабу Богдана.

Як зазначив Черненко, який раніше очолював “Комітет виборців України”, “тут все: і визнання наявності технічних кандидатів, доведення “плану” на результат і обіцянка винагородити фальсифікаторів “лесями” та “сковородами”. Явка з повинною, можна сказати”.

“Зараз готую депутатське звернення в поліцію і прокуратуру”, – додав Черненко.

Згодом Черненко повідомив, що звернувся до керівника Лохвицького райвідділу поліції із депутатським зверненням.

Олександр Черненко

По факту оприлюднення відео, де представник кандидата Богдана займається примусом членів ДВК до фальсифікацій, звернувся до керівника Лохвицького райвідділу поліції. У депутатському зверненні вимагаю надати правову оцінку діям Демчука В.І. та у разі виявлення порушення законодавства вжити відповідних заходів.

Ось тут це феєричне відео http://youtu.be/7yra-M0gKME

 

Українська правда
http://www.pravda.com.ua/news/2016/07/17/7115036/
17.07.2016