Опубліковано:

“Жнива” без вихідних: на хабарі зловили чергового високопосадовця

164c1bb-bardonov

Правоохоронці затримали першого заступника голови Державної служби з питань праці Михайла Бардонова під час отримання хабара в сумі 100 тисяч гривень.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко на брифінгу в Луцьку, написала прес-секретар Луценка Ларина Сарган у Facebook.

“У ході проведення спецоперації працівниками Головного слідчого управління Генпрокуратури України спільно з працівниками СБУ, 16 липня, о 1.20 ночі, після отримання чергової частини хабаря в сумі 100 тисяч гривень викрито першого заступника голови Державної служби України з питань праці Бардонова М.В. Під час обшуку предмет хабаря вилучено”, – йдеться в повідомленні.

Сарган уточнила, що Бардонова затримано в порядку ст. 208 КПК України.

e53c960-bard1

Також проведено обшук у керівника вказаної служби Романа Чернеги. Загалом проводиться 10 обшуків по цій справі.

У свою чергу сам Чернега у коментарі УП заявив: “Слiдство має встановити всi oбставини справи, i виннi повиннi понести вiдповiдальнicть. Завжди сповiдував i сповiдую нульову толерантнicть до корупцii. Тому надаю i надаватиму слiдству усю необхiдну допомогу”.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії, встановлюються всі обставини вчинення злочину та інші особи, причетні до цього злочину.

Разом з тим, як повідомляє прес-центр СБУ, Бардонов “систематично вимагав від керівника комерційної структури 100 тисяч гривень на місяць за надання дозволу на здійснення робіт в експертно-технічній галузі”.

Бізнесмен спеціалізувався на проведенні експертиз та наданні висновків щодо безпеки діяльності на виробництві.

fd073e4-bard2

Співробітники спецслужби спільно з Генпрокуратурою затримали заступника після отримання чергової щомісячної “данини”.

Під час обшуків за місцем проживання чиновника правоохоронці вилучили 153 тисячі доларів США, шість коштовних годинників та ювелірні вироби.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

 

Українська правда
http://www.pravda.com.ua/news/2016/07/16/7114963/
16.07.2016