Опубліковано:

Горбачов заявив, що НАТО готується до реальної війни

e537774-gorbachov

Екс-президент СРСР Михайло Гробачов вважає, що останні рішення саміту НАТО свідчать про підготовку Альянсу до реальної війни.

Про це він заявив у коментарі російському “Интерфаксу”.

“НАТО від “холодної війни” почав підготовку до переростання у гарячу”, – заявив він.

“Вся риторика у Варшаві просто волає про прагнення мало не оголосити війну Росії. Вони тільки кажуть про захист, а фактично ведуть підготовку до наступальних дій”, – підкреслив Горбачов.

За його словами, ухвалені у Варшаві рішення “втягують Росію у наростання протистояння.

“Члени НАТО намагаються робити вигляд, що їм нічого не страшно, і це дуже підозріло, вони тим самим і нас, і весь світ намагаються втягнути до ще більшого протистояння”, – відзначивГорбачов.

Екс-президент СРСР вважає, що “Росія повинна продовжувати лінію на захист” для того, щоб “зупинити цей жахливий процес (наростання протистояння).

“Всі народи, ООН, Рада Безпеки ООН повинні дуже жорстко відреагувати, щоб зупинити те, що відбувається. До цього процесу повинні підключитися і досвідчені політики і військові, які добре розуміють, у що все це може вилитися”, – сказав Горбачов.

Горбачов вважає, що рішення саміту НАТО у Варшаві “відображають кризу політики НАТО”.

Горбачов резюмував, що члени НАТО провокують ускладнення міжнародної обстановки і прагнуть “спровокувати Росію на жорсткі заходи”.

Раніше повідомлялося. що НАТО ухвалив рішення про розміщення чотирьох багатонаціональних батальйонів у країнах Балтії та Польщі.

 

Европейська Правда
http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/07/9/7051857/
09.07.2016