На Тернопільщині офіційно стало на 8 письменників більше

Опубліковано:

Нашого полку прибуло. Вісьмома новими членами поповнилися ряди обласної організації Національної спілки письменників України. Це Ігор Топоровський, Микола Базів, Ігор Фарина, Ніна Фіалко, Ігор Стронський, Неоніла Дригуш, Василь Погорецький, а також головний редактор газети «Вільне життя» Петро Федоришин. Урочисте вручення посвідчень відбулось у бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля».

Василь Погорецький, письменник, доктор теології (Копичинці): «Завдання кожного з нас – іти до людей і нести світло, доброту і милосердя. Особливо у нинішній рік, який був проголошений Святійшим Отцем Роком милосердя. Якщо ми, літератори, зі своїми книгами і працями підемо в народ – віримо, що зміни настануть».

Михайло Сидоржевський, голова Національної спілки письменників України: «Письменницька справа – це така річ, що не тільки молодь хоче стати членом спілки письменників, але й люди старшого віку. Це болюче питання для нас. Спілка вимагає оновлення. Але, разом з тим, якщо талант 18-річний чи 80-річний – це суттєвого значення для літератури не має».

Загалом на Тернопільщині проживає 64 члени спілки письменників. А всіх разом по Україні їх є близько двох тисяч.

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Тетяна Шабанова.
«ТМЦ.ІНФО», 23 лютого 2016 року.