27 тонн вантажу відправили на Схід тернопільські волонтери

Опубліковано:

Те, чого не може зробити держава, справно роблять волонтери. Незважаючи на те, що війна на Сході затягнулась, активісти волонтерської групи «Схід та Захід єдині» уже у двадцять третє відправили на передову вантажівку з гуманітарною допомогою для наших солдатів. Усього – 27 тонн.

Василь Конько, координатор волонтерської групи «Схід та Захід єдині» на Тернопільщині: «Як харчі, так і теплий одяг, прилади нічного бачення, прилади для прицілювання, каремати, форма, берці. Тобто все те необхідне нашим бійцям, що вони потребують на передовій».

Перед кожним відправленням фури в зону АТО робота паралельно кипить і в інших волонтерських організаціях.

Марія, керівник волонтерської групи «Бункер – С»: «1200 кг вареників ми зробили. В нас салати такі: бурячок, капуста, морква, часничок. Що нам люди дали, що решту докупили. А салати ми називаємо: «Насолода, хлопці, для вас», «Хлопці, для вас – вітамінній салат», «Чоловіча радість», «Чоловічий спокій» і «Затишок». Я життя відпрацювала кухаром. І ми такі фантазії вкладаємо».

Допомагати нашим бійцям на Сході долучаються і матері тих, хто віддав своє життя за Україну. Для Надії Гриценко наші солдати тепер як рідні. Робить для них все, що в її силах.

Надія Гриценко, мати загиблого бійця, волонтер: «Маю надію, що смакуватимуть мої сухарці, пряники, кекси – все, що напекла. Що маю змогу – тим вам допоможу».

Василь Конько, координатор волонтерської групи «Схід та Захід єдині» на Тернопільщині: «Хотілося б, щоб це був останній вантаж, останній рейс, щоб наші хлопці завтра з перемогою повернулись додому, щоб нарешті в Україні запанував спокій – і ми жили під мирним небом і на рідній землі».

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Юрій Різник.

«ТМЦ.ІНФО», 1 лютого 2016 року.