Опубліковано:

Другий тур може пройти у сусідніх обласних центрах: Івано-Франківську та Львові

Голосування у Тернополі

Голосування на дільниці у Тернополі. Фото: Володимир Явнич/Дубельтівка

В двох сусідніх обласних центрах можуть відбутись другі тури виборів, про що свідчать результати екзит-полів.

В Івано-Франківську опитування виборців було проведено Центром соціальних та маркетингових досліджень SOCIS. Згідно його результатів у другий тур виборів міського голови виходять кандидат від БПП «Солідарність» Ігор Насалик, за якого проголосували 26,8% опитаних та кандидат від ВО «Свобода» Руслан Марцінків, за якого віддали свої голоси 25,7% виборців.

У Львові дані екзит-полу показали те, що лідером перегонів наразі є чинний міський голова Львова Андрій Садовий, за якого проголосували близько 49% виборців. Втім, цього результату недостатньо для перемоги, і цілком ймовірний другий тур, у якому Садовий зустрінеться з представником «Свободи» Русланом Кошулинським, який отримав 14%.

У Тернополі ж результати екзит-полів показують, що перемогу на виборах може здобути чинний міський голова без проведення другого туру голосування.

Нагадаємо, що другий тур проводиться у містах, де кількість виборців є більшою аніж 90 тисяч, та якщо жоден із кандидатів не отримав більше як 50% + 1 голос. Раніше голова ЦВК Михайло Охендовський повідомив, що другий тур пройде 15 листопада.