Студенти разом зі школярами малювали картини просто неба

Опубліковано:

Справжній мистецький пленер серед студентів вищих навчальних закладів пройшов на Театральному майдані напередодні Дня художника. Студенти разом зі школярами демонстрували свої вміння та малювали картини просто неба. Тема пленеру – «Розмалюю світ кольором надії».

Данило Чепіль, викладач кафедри «Дизайн» коледжу Університету «Україна»: «Тернопільський коледж університету «Україна»спільно з 24-ю школою загальну композицію, котра означає, наскільки ми сподіваємось, що в Україні буде краще і, в першу чергу, в Тернополі весь час буде краще. Окрім того, що студенти університету малюють кожен сам свою композицію, але є спільна композиція школи та університету у вигляді такого колажу».

Пленер такого масштабу в Тернополі проводився вперше, та не в останнє, – каже організатор проекту Марія Гудима.

Марія Гудима, координатор проекту: «Захід присвячений Дню художника. Ми б дуже хотіли, щоб він став традиційним. Я сподіваюсь, що після цієї спроби ми зрозуміємо, що треба змінювати і будемо його вдосконалювати».

Із понад сотні молодих художників, котрі взяли участь у заході, кожен відрізняється своїм винятковим стилем. Як просте захоплення переростає у професію – розповіла студентка Ірина Лесик.

Ірина Лесик, студентка: «Я з дитинства малювала і завжди хотіла займатись малюванням. Хотіла піти на художника, проте зараз вчусь на дизайнера інтер’єру. Мені це дуже подобається. Малюю, як завжди, зарисовки Тернополя. Я хочу увіковічнити сам Тернопіль, як він зараз виглядає у 2015 році, оскільки, можливо наступного року все буде по-іншому».

На завершення пленеру всіх учасників нагородили призами, а виготовлені протягом години роботи виставили на огляд тернополянам та гостям міста.

Репортер, відеомонтаж – Степан Гречківський, камера – Віталій Цицура.

“ТМЦ.ІНФО”, 9 жовтня 2015 року.