Опубліковано:

Згідно опитування, більше половини киян пустили б поліцію у своє помешкання

Поліцейські підчас старту нової патрульної служби у Києві 4 липня 2015

Поліцейські підчас старту нової патрульної служби у Києві 4 липня 2015. Фото: REUTERS/Валентин Огіренко

Прес-служба МВС України повідомила про результати проведеного соціологічного опитування, згідно якого 45 відсотків жителів столиці відчули поліпшення ситуації з безпекою.

За словами голови МВС Арсена Авакова опитування було проведене Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення одного з іноземних посольств, в якому участь взяли 1200 киян.

96% опитаних пов’язують поліпшення ситуації з роботою нової патрульної поліції. Соціологічне дослідження виявило і очікування киян від діяльності нової патрульної поліції. Зокрема, на думку 89% опитаних, робота правоохоронців має полягати у боротьбі з неправильним паркуванням.

54% опитаних людей повідомили, що впустили б поліцію у власні помешкання. 80% респондентів задоволені роботою правоохоронних органів у Києві. У цілому ж позитивно ефективність нової патрульної служби оцінили 70%, у тому числі 50% — добре, 20% — відмінно.

«І це лише початок шляху реформ по якому ми йдемо, відсотків так 10% від наміченого», — зазначив глава МВС України Арсен Аваков.

Нагадаємо, що 14 жовтня у Тернополі почнеться набір охочих вступити в лави нової поліції.