Опубліковано:

У Тернополі з’явиться ще одна меморіальна таблиця на честь Віктора Гурняка

На стіні тернопільської школи №27, де навчався полеглий у зоні АТО військовик – пластун, «айдарівець», фотокореспондент Віктор Гурняк, встановлять меморіальну таблицю на його честь.

«Дозволити Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №27 Тернопільської міської ради Тернопільської області встановлення меморіальної таблиці випускнику школи, який героїчно загинув у зоні АТО Віктору Гурняку на фасаді учбового закладу за адресою бульвар П.Куліша, 7», — йдеться в рішенні виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

Церемоніал відкриття дошки відбудеться 13 жовтня о 14:00, про що у Facebook повідомила сестра Віктора Оля.

СКОБ! Друзі тернопільські пластуни, прошу вашої допомоги, 13.10.15 на 14.00 прийти в школу #27 в гарному однострої на ві…

Posted by Olka Gurniak on Wednesday, October 7, 2015

Меморіальна дошка на честь Віктора Гурняка

3 червня меморіальну дошку на честь Віктора Гурняка розмістили на стіні коледжу, у якому той навчався. Фото: Тамта Гугушвілі/День

3 червня схожу дошку розмістили на стіні Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя, випускником якого був Віктор у 2006 році.

«Віктор Гурняк був надзвичайно творчим, цілеспрямованим, активним і водночас поміркованим. Своїм прикладом він завжди запалював інших. Віктор дуже свідомо ставився до вивчення предмету «Українська мова і література». Відчувалося, що він отримав ґрунтовну підготовку в родині. «Пласт» багато дав – все це позначилося на формуванні його особистості. У студентські роки Віктор завжди був ініціатором багатьох добрих справ, організовував пізнавальні поїздки, походи. Він підтримував контакт із нашим коледжем і після звершення навчання. Пригадую, що в Тернополі до Великодня проводилася акція «Вифлеємський вогонь миру». Віктор завжди повідомляв про такі події, запрошував наших студентів, приходив із різними проектами «Пласту», щоб заохотити молодь», – розповідала тоді в інтерв’ю газеті «День» викладачка коледжу Галина Шот.