Опубліковано:

Опалювальний сезон у Тернополі почнеться 9 жовтня

Як повідомляєть на сайті міської ради, цього року опалювальний сезон розпочнеться раніше. А саме 9 жовтня. Все через те, що синоптики прогнозують суттєве зниження температури повітря до кінця тижня, тож з метою нормального функціонування закладів медицини та освіти, а також створення комфортних умов у житлових будинках були підписані відповідні розпорядження про початок опалювального сезону.

Напередодні усі міські котельні були відремонтовані та пройшли відповідні випробовування на ймовірну аварійність, ремонтували та тестували влітку і теплові мережі.

«Велике прохання до мешканців, якщо до вас будуть звертатись під час суботи та неділі працівники «Теплокомуненерго» та ЖЕКів, прошу дати можливість їм зайти в квартиру та зробити розвоздушення системи. Відтак, за суботу та неділю ми будемо мати можливість зреагувати на будь-які недоліки та аварійні ситуації»

Сергій Надал

Також сьогодні, підчас засідання уряду, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про те, що органи місцевого самоврядування повинні самостійно прийняти рішення щодо початку опалювального сезону.

«На цьому засіданні уряду ми приймаємо постанову, яка зобов’язує всі органи місцевого самоврядування відповідно з нормативно-правовими актами прийняти рішення щодо початку опалювального сезону»

Арсеній Яценюк