Опубліковано:

Результати соціологічного опитування щодо виборів міського голови Тернополя

За результати соціологічного дослідження, проведеного Центром з інформаційних проблем територій Національної Академіїї наук України, найкращі шанси отримати перемогу на виборах на посаду міського голови Тернополя має чинний міський голова Тернополя Сергій Надал. Згідно опитування, якби вибори були зараз, він переміг би у першому турі.

Оцінка електоральних настроїв Тернополян

В репрезентативному опитуванні центру, яке проводили з 29 вересня по 1 жовтня, взяли участь 480 респондентів. Теоретична похибка при 90 % рівні довір’я за Стьюдентом складає 3 %.

Директор Центру з інформаційних проблем територій НАН України, соціоінформатик Петро Жук так прокоментував результати соцопитування:

Переважна більшість населення вирішує голосувати за чинного мера, щоб не робити собі проблем з невідомістю. Є зараз тенденція збільшення переваги Сергія Надала, ті, хто ще не визначились, а таких багато, бачать, що нема ніякого іншого кандидата, нема ніякої альтернативи. І до виборів ситуація буде змінюватись повільно, буде зростати перевага Надала над його конкурентами, і з великою ймовірністю він перемагає в першому турі.

За словами відомого соціолога, перемога чинних мерів у першому турі є тенденцією великих міст.

Нагадаємо, місцеві  вибори в Україні мають відбутися 25 жовтня.