Опубліковано:

У Тернополі судять банду шахраїв, які видурили у людей мільйон гривень

Інформаційне агенство ZIK з посиланням на прес-службу прокуратури області повідомляє про те, що організована група, яка шляхом обману заволоділа коштами громадян на суму майже 1 мільйон гривень, постане перед судом.

Четверо учасників злочинної групи, використовуючи офісне приміщення у Тернополі, пропонували швидке оформлення кредиту за програмою «Платинум гроші». Шахраї вводили в оману людей, які терміново потребували грошей, але не могли отримати кредит у банку або іншій фінансовій установі.

ІА ZIK

«Кредитори обіцяли потенційним клієнтам видати грошову позику на вигідних умовах і, як правило, без будь-яких документів про доходи, але за умови, що вони попередньо сплатять перший грошовий внесок», – зазначили у прокуратурі.

Як встановили правоохоронці, упродовж 2014-2015 років до фірми, яка діяла під виглядом кредитної спілки, звернулися понад 100 жителів Тернопільщини, проте ніхто з них обіцяної позики так і не отримав. Водночас, у результаті шахрайських дій громадянам спричинено збитки на загальну суму майже 1 млн грн.

Прокуратура Тернопільської області передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно учасників злочинної групи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство). Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від 5 до 12 років з конфіскацією майна.