Опубліковано:

Тернопільські студенти-медики створять у місті мистецький об’єкт

Активісти та студенти Тернопільського державного медичного університету 4 жовтня будуть творити інтерактивний мистецький об’єкт «Перш, ніж померти» (Before I Die). В арці біля кав’ярні «Карма Кава», що на вулиці Валовій, відкриють стіну де перехожі зможуть залишити свої думки та бажання які вони хочуть здійснити перед тим, як померти.

Такі об’єкти є вже у понад 73 країнах світу, а перший був представлений у 2011 році, коли американка Кенді Ченг (Candy Chang) втратила близьку людину та почала задумуватись над цінністю часу. Використавши, спотворену роками стіну покинутого будинку, вона перетворила її у витвір мистецтва, написавши «Before I die, I want to…» («Перед тим як я помру, я хочу…»). Будь-хто міг взяти шматок крейди і поділитись своєю мрією. Наступного дня на стіні вже не було вільного місця

Як повідомила прес-служба на сайті університету: «Згадавши про свої мрії, компанія студентів Тернополя вирішила приєднатися до глобального проекту «Before I Die», в рамках якого кожен перехожий на вулиці Валовій зможе вкотре задати собі питання, що насправді для цього є цінним, і поділитися частинкою своїх мрій з іншими».

Проведення заходу проводиться за підтримки Тернопільської міської ради, кав’ярні «Карма Кава» та дизайнерської студії «Just Аrt».

Під час відкриття стіни відбудеться збір коштів для операції на зір студентці ТДМУ.