Резонансну загибель 17-річного мешканця Заліщицького району розкрили

Опубліковано:

Резонансну загибель 17-річного мешканця Заліщицького району правоохоронці розкрили. І тут виплило чимало неприємних подробиць. Як виявилось, загиблий юнак тієї ночі уже зустрічався з водієм буса, який згодом його збив.

 

Олександр Богомол, начальник УМВС України в Тернопільській області: «Впав зі скутера, лежав біля дороги. Їхав чоловік на бусі, намагався йому допомогти. Десь виник між ними конфлікт, вони побилися. Цей чоловік їхав на весілля, а хлопець якраз із весілля повертався. У потерпілого, за результатами розтину, 4 проміле алкогольного сп’яніння. І той, і той були у стані алкогольного сп’яніння».

Приїхавши на весілля, водій буса виявив, що у нього пропав гаманець. Підозра впала на скутериста – під час бійки той міг непомітно його вихопити. Коли повертався за гаманцем, у темряві не помітив вчасно того самого юнака.

Олександр Богомол, начальник УМВС України в Тернопільській області: «Збив, знайшов свій гаманець у нього, відтягнув його на узбіччя. Коли повернувся додому – зрозумів, що потрапив у біду. Взяв лопату і захоронив тіло на одному з піщаних кар’єрів».

Наразі триває судово-медична експертиза. Кримінальне провадження розпочато за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого. Підозрюваного арештували.