Тернопільське «Місто професій» відвідала перша леді Марина Порошенко

Опубліковано:

Тернопіль відвідала дружина Президента України Марина Порошенко. Перша леді побувала у «Місті професій» – інтерактивній грі для дітей, де кожен міг себе спробувати у різних спеціальностях. На вибір підростаючого покоління були, серед іншого, представлені такі професії, як кухар, правоохоронець, журналіст, рятувальник та багато інших.

 

Інструктор – «касирові»: «Тобто тобі дали 300 грн. – і ти повинен дати решту. Ти ввів, що тобі дали 300 грн., натискаєш сюди, що ти повинен дати решту – 254 грн. 12 копійок. Ось це її чек, а це її ковбаска. Ти її запаковуєш – і дякуєш. І обслуговуєш наступного покупця».

«Я навчилась робити ось таку шишечку. Також можна зробити квіточку. Я хотіла би бути або кухарем, або модельєром. Це – схоже, якщо прикрашати їжу».

Наталія Канівець, викладач-кухар: «Це – вирізка з овочів. Діти в нас вивчають професію кухара. Але вони не тільки навчаються готувати, а й прикрашати. Тут ми вирізаємо і з бурячка, і з редьки, і з моркви, і з гарбузів, і з кавунів. Це дітям дає захоплення».

Кожен перший професійний крок дітям записували у спеціальний паспорт. Усі хотіли опанувати себе у більшості спеціальностей. Дехто вже мав чим похвалитися.

Іван: «На авіамоделюванні, з бензопилою та з міною».

Марина Порошенко, дружина Президента України: «Мені дуже приємно, що саме сьогодні молоді тернопільчани зможуть спробувати себе в різних професіях і знайти для себе те, чим вони будуть займатися у своєму майбутньому».

Також Марина Порошенко презентувала у Тернополі «Книгу Миру» – національний проект, який покликаний об’єднати дітей з усієї України довкола таких понять, як дружба, любов і мир.