У Тернополі ремонтують двір на проспекті Злуки, 35

Опубліковано:

У Тернополі триває капітальний ремонт прибудинкових територій. Серед іншого оновлюють двір на проспекті Злуки, 35. Там уже відремонтували дитячий майданчик, встановили нові лавочки, смітники та парапети. Також частково вклали новий асфальт товщиною 5 сантиметрів, облаштовано еко-парковки і тротуари з бруківки.

 

Остап Михайлович, мешканець будинку: «Нарешті ми дочекалися гарного благоустрою у нашому дворі. Будемо дуже вдячні мерії нашого міста і працівникам, які тут працювали. Дуже швидко це все зроблено і зручно для мешканців».

Наступного тижня ремонт розпочнеться у сусідньому дворі – на Злуки, 37.

В’ячеслав Мокляк, заступник начальника відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду управління ЖКГ: «На сьогоднішній день на стадії завершення роботи по 35-му будинку, оскільки він (двір. – ТМЦ) був у найгіршому стані. Половина покриття завершена, відсотків на 90 завершені роботи по облаштуванню тротуарів відповідно до договірних цін і до кошторисної вартості робіт. Вартість, відповідно до кошториса, по 35-му будинку – в межах 940 тис. грн., по 37-му – 900 тис. грн.»