Рятівники показали тернополянам свою техніку та розповіли про неї

Опубліковано:

У рамках святкування дня рятівника на Театральному майдані організували справжнє дійство. Працівники цивільного захисту розповідали про особливості  професії та знайомили тернополян з технікою, що використовується для подолання надзвичайних ситуацій.

Тарас Кіндюх, командир відділення, старший прапорщик служби цивільного захисту: «Для тернополян зробили огляд техніки, щоб люди побачили, яка техніка в нас є, чим ми рятуємо людей, чим допомагаємо. Є техніка, яка працює на воді, є в нас техніка для хімічної розвідки, є автодрабина, є автомобіль, який нам подарували наші колеги з Польщі, і є два пожежних автомобілі».

Бажання стати рятівником має йти від серця – каже Андрій Бабйон, рятівник з трирічним стажем. Свою роботу любить, незважаючи на складність.

Андрій Бабйон, прапорщик служби цивільного захисту: «Робота така, що екстремальні ситуації є завжди, без цього не обходиться. Завжди бувають і фатальні випадки, і легкі випадки, коли практично не потрібні виклики. Все буває в житті – люди по різних питаннях до нас звертаються».

Із захопленням Андрій розповідає навіть про техніку.

Андрій Бабйон, прапорщик служби цивільного захисту: «Це в нас є бойова розвідувальна техніка призначена для доставки особового складу, оснащення та ведення розвідки, колісна база 4/4. Вона має плавучість і може пересуватись на воді. Мотор – потужністю 140 кінських сил».

Як виглядають вибухонебезпечні предмети та що робити у разі їх виявлення –розповідала тернополянам група піротехніків.

Назар Богдан майор служби цивільного захисту: «Це є навчальні зразки вибухонебезпечних предметів, які трапляються на території Тернопільської області. Група піротехнічних робіт займається виявленням, знищенням усіх цих вибухонебезпечних предметів. Тут є засоби пошуку, засоби знищення, а також бронежилети, каски і засоби захисту, які ми використовуємо під час проведення цих робіт».

На захисті тернополян є люди, які справді люблять свою роботу.

Олександр Демидов, старший лейтенант служби цивільного захисту: «Із самого дитинства я мріяв стати пожежником, і дана мрія збулася. Не тяжко бути, потрібно любити свою справу – і робота буде приносити задоволення».