Мешканці Озерної допомогли військовим у зоні АТО

Опубліковано:

Чергову вантажівку з гуманітарною допомогою для наших військових у зоні АТО відправили з Тернопільщини. Цього разу активність проявили мешканці Озерної Зборівського району.

 

Активісти волонтерської групи «Схід і Захід єдині» на Тернопільщині вражені активністю селян – за 10 днів зібрали майже 17 тон вантажу. Тут як овочі й фрукти, так і форма для маскування в осінньому пейзажі.

Василь Конько, координатор волонтерської групи «Схід і Захід єдині» на Тернопільщині: «Три кілограми є – це 100%. Це якщо стоїть блок-пост у кількості 7-8 чоловік, то це їм на вечерю вистачає. Але що таке домашній хліб – то є домашній хліб».

Петро, пекар: «Хліб спекли хлопцям на АТО. Я не хочу, щоб вони їли той хліб – я хочу, щоб чимшвидше війна закінчилась і щоб ішли додому».

Вантажити фуру прийшли допомогти місцеві школярі. Саме вони заохотили дорослих принести сюди продукти харчування та побутові речі.

Лариса Корнак, директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Озерна: «Через дітей ми виходимо на їхніх батьків. Масово привезли продукти: і картоплю, і тушонку, і буряк, і варення – хто що тільки міг. Діти з гордістю несли сумками разом з батьками, тому що вони долучилися до великої справи – до перемоги України. Ми це розуміємо, тому що їхня частинка вкладається в нашу перемогу».

Василь Конько, координатор волонтерської групи «Схід і Захід єдині» на Тернопільщині: «Зараз ця фура завантажується тут, у селі Озерна, потім дозавантажуємось у Тернополі, де будемо вантажити форму, берци, тактичні речі. Потім – у Вишнівці. У Кременці беремо 6 тон мінеральної води. Остаточно – у Шумську, де наші організатори з волонтерської групи «Схід і Захід єдині» також зібрали 12 тон. І ця фура їде прямо на Схід – у місто Костянтинівка, де знаходиться наш побратим Едуард Хатмуллін, який курує всі питання на Сході. І потім ця фура протягом 3-4-х днів буде «розміщена» по лінії розмежування бойових дій».