У Тернополі в друге відбувся фестиваль «Вуличний ринок»

Опубліковано:

У Тернополі вдруге організували фестиваль «Вуличний ринок». Цього разу він зібрав ще більше талановитих кухарів, хенд-мейд майстрів, барістів та тих хто просто бажав цікаво відпочити. Організатори ставили за мету подарувати відвідувачам максимум позитивних вражень, якісної музики та смачної їжі.

Любомир Шимків – співорганізатор фестивалю «Вуличний ринок»
“В нас є їжа, в нас є музика, в нас є освітні проекти, в нас є танці, в нас є дитяча зона, і в принципі ми хотіли поєднати різні види розваг, різні види навчання, для того, щоб тернополяни могли себе тут знайти і могли з користю провести час.”

Окрім відпочинку «Вуличний ринок» може служити й хорошим стартапом для підприємливої молоді – кажуть організатори, адже саме тут можна продемонструвати усьому місту свої кулінарні чи творчі таланти.

Любомир Шимків – співорганізатор фестивалю «Вуличний ринок»
“В нас є молодь яка тут торгує, яка є підприємлива, яка представляє різні свої проекти, хтось робить свою їжу, хтось вироби зі шкіри, дерева і так дальше.”

Усього у хенд-мейд виставці взяло участь близько пів сотні майстрів, кожен з яких демонстрував ексклюзивну продукцію.

Оля Биндас – організатор хенд-мейд локації
“Вироби такі від душі, тому я пропонує кожному прийти і хоча б щось придбати. Насправді це не порівняється з тим, що там фабрично виготовляється, масово, тут люди вкладають душу, роблять це і на ці вироби варто піти подивитися, і відчути це, потримати в руках і вибрати купити собі”.

Гаманці, подушки, картини, іграшки та прикраси – лише початок переліку того, що можна було придбати на фестивалі.

Наталя Ванярха – учасниця фестивалю «Вуличний ринок»
“В нас є дві колекції блокнотів ручної роботи – солодкі історії з вишивкою ручної роботи – кексиками а також осінні мотиви художника Афрємова, друк на тканині. Ми більше на те, щоб воно було гарно, якісно і акуратно зроблено ніж для кількості і масово. Ми в ці іграшки вкладаємо душу і гарний настрій і хочемо цим подарувати людям радість і щастя. Ми старалися, щоб це було і наш майданчик виглядав затишно і гарно і наш зовнішній вигляд радував людей. І дуже приємно бачити такі радісні обличчя”.

Що стосується їжі, вона була не менш ексклюзивною, кожен міг знайти щось новеньке.

Віталік Гнатишин – учасник фестивалю «Вуличний ринок»
“Гостей ми пригощаємо сьогодні фахітою, тобто філе свинини, цибулька, перчик болгарський, перець чілі і соус деміглаз, в нас єще бо грач – венгерська кухня, ребра, ковбаски”

Можна було скуштувати й 100% корисні еко страви: салати, закуски, напої та навіть солодощі.

Наталя Білоус – учасник фестивалю «Вуличний ринок»
“В нас все екологічна, натуральна продукцію для людей, які свідомо ставляться до вибору свого раціону і до їжі. Дуже багато солодощів в яких взагалі немає цукру.
Батончики з сухофруктів, горішків, які є поживними і смачними, веганське печиво – виготовлене без продуктів тваринного походження. В цілому ми старалися побільше різних смаколиків щоб показати людям, що не завжди треба добавляти підсилювачі смаку, консерванти і хімію для того, щоб було смачно”.

Не забули на фестивалі й про запашну каву, та навіть навчали на одній з лекцій технології її приготування.

Олексій Широков – учасник фестивалю «Вуличний ринок»
“Ми її самі обсмажуємо і дуже піклуємось над тим яка степінь обжарки, який сорт, щоб було дуже смачно, щоб вона була завжди свіжою, щоб вона була приготовлена якнайкраще”.

Загалом фестиваль тривав три дні, кожен з яких окрім торгівлі був наповнений концертною програмою, танцювальними майстер класами, презентаціями та лекціями.

Репортер – Вікторія Суздалєва, камера – Анатолій Віцемішин, відеомонтаж – Віталій Цицура