У Тернополі відбувся фестиваль «Галицька Дефіляда»

Опубліковано:

У Тенополі вкотре відбувся етно-гастрономічний фестиваль «Галицька Дефіляда». Святкування тривало три дні, кожен з яких був наповнений цікавою програмою. Протягом усього фестивалю ресторатори дивували відвідувачів різноманіттям стравам.

Ігор Парій – співорганізатор фестивалю «Галицька Дефіляда»
Ми будемо частувати різними стравами, різних кухонь, різних національностей, щоб було людям смачно, і було як в тому вислові: «щоб був хліб і до хліба»

Щоразу Галицька Дефіляда готує для гостей нові сюрпризи, родзинкою цієї став 70-ти метровий гостинний стіл, основна мета якого об’єднати усіх за спільним частуванням- кажуть організатори.

Ігор Парій – співорганізатор фестивалю «Галицька Дефіляда»
Ця називається Галицька Дефіляда на Петра, і вона говорить мабуть сама за себе. Це наше християнське свято, а християнство – це самопожертва,повага та любов до інших. Це така об’єднавча, щоб об’єднати людей кругом різних подій, подій багато буде, різні цікаві по собі, можливо вони маленькі, незначні, але вони повинні об’єднати всіх до купи дл
я одної мети, щоб звучало українське слово, українська пісня, ми споживали українські страви .

Окрім смачної кухні на відвідувачів чекали вироби ручної роботи представлені майстрами народної творчості. Кожен міг узяти участь у цікавих майстер класах, наприклад власноруч виготовити ляльку-мотанку.

Юрій Гнатишин – відвідувач фестивалю
Відчувається така хороша галицька атмосфера, приємно, що багато рестораторів зібралось сьогодні, ну і власне Тернополян, і я думаю, що багато гостей міста знали про цю Галицьку Дефіляду і прийшли. Приємна атмосфера, цікаво, що кожен ресторатор по своєму подає різні цікаві страви від себе, фірмові страви, в кожній ресторації панує своя цікава атмосфера і тому хто думає, чи треба йти на Галицьку Дефіляду, так треба йти і смакувати різні цікаві новинки від рестораторів.

Репортер – Вікторія Суздалєва,
Камера, монтаж – Віталій Цицура

15.07.15 Тернопільський Медіа Центр