День Народження “Сільпо”

Опубліковано:

Супермаркет «Сільпо» відсвяткував свій шостий день народження. Святкове дійство відбулось у торгово-розважальному центрі «Подоляни».

Тетяна Васильєва – начальник відділу маркетингу ТРЦ «Подоляни»
“Ми раді, що наші тернополяни можуть купувати продукти, речі широкого вжитку саме за такими хорошими цінами в нашому супермаркеті «Сільпо»,а також ми раді сьогодні їм подарувати таке от цікаве свято. Сьогодні у нас буде показ святкової колекції від дизайнера Наталії Кіндрацької, також Сільпо приготувало величезний казковий торт для діток. Я думаю, що наші маленькі тернополяни сьогодні отримають масу приємних емоцій. Запрошуємо всіх до нас в Подоляни, на всі наші свята”.

На дітлахів, що завітали на свято, чекало безліч цікавих сюрпризів, конкурсів та подарунків.

Сашко
“Привіт, розкажи нам, що ти сьогодні тут робив?- грався, а що ти грався? – парашутом.Розкажи які ти конкурси грав? – з парашутом, і селімув))”

Настуся
“Ми сьогодні грали показухи, ми показували якогось хлопчика, той хто відгадав показує знову і знову, ми грали політ, ми брали парус і махали ним”.

Вікторія
“Що ви сьогодні грали, яку гру?-піньочки і грали сову. А ким ти була в сьогоднішній грі, яку роль грала? – пташку. А ще якісь цікавинки грали? – прятки)”

Кожен міг спробувати себе у ролі принца та принцеси, та взяти участь у казковому дефіле.
Найбільш очікуваним елементом свята традиційно став святковий торт. І дорослі і малеча могли скоштувати шматочок казкового замку.

Репортер Вікторія Суздалєва,
Камера Віталій Цицура
Монтаж Христина Римар

14.07.15 Тернопільський Медіа Центр