Модний показ під гаслом «Діти заради миру»

Опубліковано:

Вперше у нашому місті організували KIDS FASHION DAY. Модний показ під гаслом «Діти заради миру» відбувся у концерт-холі «Подоляни».

Мета заходу не лише познайомити тернополян з модними тенденціями а й зібрати кошти на підтримку наших захисників.

Тетяна Чубак – співорганізатор дитячого показу мод «Діти заради миру»
“Мені приємно, що відгукнулося дуже багато партнерів, щоб провести цей захід. Адже діти, це наше майбутнє і сама назва – «Діти заради миру», я думаю, сьогодні миру дуже хочуть як дорослі так і діти. І сподіваюсь, що вони будуть жити у мирній країні, і дарувати тільки красу і брати участь тільки у таких заходах навіть коли підростуть. Тому що всім потрібен мир насправді на Україні”.

Участь у благодійному заході брали діти віком до 10 років, а найменшій учасниці дійства, яка виходила на подіум лише півтора року.

Поліна – учасниця дитячого показу мод «Діти заради миру»
“Я сьогодні буду брати участь у показі моделей. Я буду платтячка показувати”.
Одна з учасниць розповіла, що найбільше хоче допомогти нашим солдатам, тому до показу готувалась з особливою відповідальністю.

Даша – учасниця дитячого показу мод «Діти заради миру»
“Ми – діти заради миру, на АТО, ми солдатиків наших любимо, тому що вони нашу країну захищають і не дають нашим ворогам проникнути до нашого центру України. У мене буде три участі : плаття, вишиванка і купальник. Довго готувалась і хвилювалась дуже”.

Діти презентували одяг виключно українського виробника, що за словами організаторів, має сприяти розвитку вітчизняного виробництва.

Емілія Монастирська – організатор дитячого показу мод «Діти заради миру»
“Буде дві колекції «Ажур» – вони мають дитячі колекції, дитячі купальники і так само є «Dembohouse» – це є тернопільські виробники, які претендують на світовий рівень виробництва, тому вони сьогодні покажуть свої шапочки, кепочки різні дитячі.
Цей захід має творитися в усій Україні тому, що тоді виробники мають потребу дійсно щось робити, щось творити в нас в Україні. Якби це не було складно, але вони розуміють,що якщо вони це будуть робити якісно попит на їхню продукцію буде підвищуватись”.

Незважаючи на свій юний вік, маленькі красуні крокували подіумом як досвідчені моделі.
Усі зібрані кошти було направлено бійцям 128 гірсько-піхотної бригади – каже організатор – Емілія Монастирська.

Репортер Вікторія Суздалєва,
Камера Роман Федчина
Монтаж Віталій Цицура

28.06.15 Тернопільський Медіа Центр