Вперше у Тернополі відбувся благодійний концерт-фестиваль «ВОЛЯ ФЕСТ»

Опубліковано:

«Якою б довгою не була зима, все одно настає весна, а весна – це надія на кращі зміни, я бажаю нам всім кращих змін, і хочу вам сказати, що ніхто за нас їх не зробить»

У концерт –холі «Подоляни» пройшов благодійний концерт – фестиваль «ВОЛЯ ФЕСТ». Захід такого формату у Тернополі проводять вперше.

Святослав Бойко – організатор «ВОЛЯ ФЕСТ».
Попередні благодійні концерти, які проводились в Тернополі, вони були під брендом «Сталевий промінь волі». Ми спільно з організаторами тернопільського «Сталевого промінню волі» вирішили розширювати формат, аби залучити більше коло слухачів, залучити більше людей до благодійної справи.

Участь у «ВОЛЯ ФЕСТ» узяли Арсен Мірзоян, гурти Біла Вежа, Широкий Лан, Механічний Апельсин, Дикі Серцем, Фіра та Новимний Кудень.

Святослав Бойко – організатор «ВОЛЯ ФЕСТ»
“Так спільними зусиллями і «Жіночої Січі» і «Правого Сектора», ми спільними зусиллями усіх музикантів, які підписались на участь у сьогоднішньому заході, ми маємо втілення такого проекту, який ми на перший рік робимо пробним.
Це вже не формат концерту, тому, що на концерт це 3-4 гурти, і це не фестиваль, фестиваль – це як мінімум два дні і це вже більша кількість гуртів і опен-ейр. Це є концерт-фестиваль – ні те ні інше.”

Надалі «ВОЛЯ ФЕСТ», планують зробити щорічним та проводити вже у форматі дводенного фестивалю в одному з замків Тернопілля. Усі кошти виручені цього річ планують направити на допомогу нашим захисникам.

Ірина Бревко – організатор «ВОЛЯ ФЕСТ»
“Зібрані кошти ми витратимо для потреб бійців добровольчого українського корпусу «Правого Сектору» та 138-го центру спецоперацій в залежності від того,які на даний час їм будуть потрібні речі, що їм буде потрібно, те ми і купимо”.

Бійців «Правого Сектору», що зараз перебувають на ротації також було запрошено на захід.

Репортер, камера – Вікторія Суздалєва, відеомонтаж – Віталій Цицура

«ТМЦ.ІНФО, 4 червня 2015 року.