Із модними тенденціями тернополян знайомили на «Podolyany Fashion»

Опубліковано:

Оновлений зал концерт-холу «Подоляни» зустрів шанувальників моди феєричним шоу. Тернополянам презентували колекції відомих в Україні та за її межами модельєрів – Роксолана Богуцька, Андре Тан, Лідія Яніцька та Кіра Пластініна. За словами організаторів, основна мета «Podolyany Fashion» – познайомити тернополян з модними тенденціями та довести, що Тернопіль не відстає від великих міст, де такі покази вже стали популярними.

Тетяна Чубак, організатор «Podolyany Fashion»: «Тут працює більше 250 орендарів, які продають одяг, іграшки, різні види товарів. Чому наші клієнти, відвідувачі не повинні дивитися, які модні тенденції відбуваються? Сподіваюсь, що у нас, на Тернопільщині, теж з’являться свої молоді дизайнери, яких запрошую до співпраці, щоб показати свій талант. У Львові проводяться такі покази, у Києві. Тернопіль також гарне місто, де можна проводити професійні фешен-шоу».

Вперше до Тернополя із показом завітала Роксолана Богуцька.

Роксолана Богуцька, дизайнер: «Ми вирішили, що, напевно, прийшов час особисто приїхати і показати, що ми робимо, що ми можемо. І показати це детальніше, як фешен-шоу, яке повинно сприйматися глядачами».

Бренд «Roksolana Bogutska» має безліч незмінних шанувальників в Україні та за кордоном. Кожна колекція вражає сучасною енергетикою та розмаїттям автентичних малюнків. На «Podolyany Fashion» дизайнер презентувала фрагмент колекції осінь-зима 2015-16-го року.

Роксолана Богуцька, дизайнер: «Колекція, як завжди, натуральних тканин. Усі тканини друковані під брендом «Roksolana Bogutska» у Мілані, розроблені під моїм орнаментом. Тут багато вишивки, багато ручної роботи».

Презентувала свою колекцію й тернополянка Лідія Яніцька. Основна мета – підкреслити красу та вишуканість жіночого тіла, – каже дизайнер.

Лідія Яніцька, дизайнер: «Я дуже багато використовую ручну вишивку, а також вишивку бісером, кристалами. Є ручна викладка, аплікація. Працюю в такому стилі вже багато років. Але тепер я хочу зробити колекцію на широкий загал, щоби більше людей могли бачити те, що ми робимо. Це відрізняється від стандартних мотивів. Я сподіваюсь, що дівчатам і жінкам сподобається».

Окрім показу, на відвідувачів чекали фуршет та концертна програма. Половину коштів, виручених за квитки, організатори планують використати на потреби АТО.

Тетяна Чубак, організатор «Podolyany Fashion»: «Ми хочемо закупити медикаменти, оскільки хлопцям насправді дуже потрібні ці речі. Ми завжди зараз будь-яке дійство проводимо заради підтримки наших бійців, адже вони все ж таки чекають на неї.  Незважаючи на перемир’я, там все ж таки ідуть бойові дії, і треба намагатися допомагати всім, хто чим може».

Репортер – Вікторія Суздалєва, камера – Ольга Демчук, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 28 травня 2015 року.