Книгу «Ґудбай, Імперіє. Розмови з Кахою Бендукідзе» презентували в Тернополі

Опубліковано:

Книгу під гучною назвою «Ґудбай, Імперіє. Розмови з Кахою Бендукідзе» презентував у «Бункермузі» її автор Володимир Федорін. Він поділився із присутніми деякими подробицями із власного життя, а також тим, як саме створювалось видання. Окрім тексту, книга також відображає останній рік життя Кахи Бендукідзе. Вона вийшла друком у «Видавництві Старого Лева». Українське видання відрізняється від російського ще одним додатковим розділом – з Арсенієм Яценюком.

Володимир Федорін, автор книги: «Ідея Кахи полягала в тому, що Україна може замінити Китай для європейського ринку. Що якість робочої сили в Україні не гірша, а, як правило, краща, ніж у Китаї. Це країна, де транспортне «плече» набагато менше. Це країна, яка, зближуючись із Євросоюзом, може розраховувати на відкриття ринків. А це означає, що Україна може просто піти шляхом розвитку, що наздоганяється, і відкрити для себе не лише європейські інвестиції».

Особливістю книги є те, що її можна читати як окремо по діалогах, так і послідовно. Цього дня усі бажаючі змогли особисто поспілкуватися з творцем книги та дізнатися цікаві деталі про історію її написання.

Репортер – Христина Римар, камера – Ольга Демчук, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 2 травня 2015 року.