«Пласт» поповнився тернопільськими новобранцями

Опубліковано:

103-тю річницю з дня складання Першої Пластової Присяги відзначили 25 квітня у Тернополі. Не змінювали традицію і нинішнього року: склавши присягу, ряди «Пласту» поповнили новобранці.

Оксана Липова, організатор заходу: «Сьогоднішній наш день називається «До щастя Вітчизну свою поведу». Власне це є рядок з пластової обітниці, яку складає пластун, коли складає пластову присягу. Ми вирішили приурочити день пластової присяги до такої теми у зв’язку з ситуацією в країні».

Та святкування урочистої події лише цим не обмежилося. Біля пам’ятника Іванові Фанку провели ярмарок. Виручені кошти передадуть пластунам-військовикам.

Наталія Гайдук, голова тернопільського «Пласту»: «Діти готували домашню випічку, а також вироби своїми руками. Після цього буде квест у парку Тараса Шевченка. А увечері ми будемо мати святкову вечірку».

Ще здавна пластуни відзначилися активною участю у розбудові та захисті нашої держави, були активними учасниками визвольного руху та війн за незалежність.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: «Потрібно пам’ятати, що пластуни були одними серед перших – серед тих, хто починали Революцію Гідності, в тому числі в Тернополі та по всій Україні. Сьогодні вони є одними з перших, хто беруть участь в бойових діях на Сході і хто займається волонтерством і є лікарями. Вони всіляко допомагають. Тобто фактично немає жодної сфери життя міста, у якій пластуни не брали б активної участі».

Репортери – Христина Римар, Ольга Демчук, камера – Демчук Богдан, відеомонтаж – Ольга Демчук.

«ТМЦ.ІНФО», 29 квітня 2015 року.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО