Підвищити професійні стандарти журналісти можуть у конкурсі від Фонду розвитку ЗМІ Посольства США

Опубліковано:

Конкурс медійних проектів оголосив у західних областях України Фонд розвитку засобів масової інформації Посольства США. Це роблять заради підвищення професійних стандартів журналістів у підготовці аналітичних публікацій та проведенні журналістських розслідувань, а також щоб покращити співпрацю між факультетами журналістики та мас-медіа. Участь у конкурсі можуть взяти виключно недержавні засоби масової інформації та громадські організації, що зареєстровані в Україні. Партійні та державні ЗМІ – не допускаються.

Олег Пастухов, експерт Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні: «У наших конкурсах можуть взяти участь журналісти індивідуально, незважаючи на те, де вони працюють. Це можуть бути комунальні та державні засоби масової інформації, у яких вони працюють. Але вони можуть мати якийсь окремий свій проект і брати участь у конкурсі індивідуально, подаючись не від державного ЗМІ, а від себе».

На конкурс можна подати теми, що стосуються свободи слова в обласних та районних ЗМІ, прозорості та підзвітності місцевих гілок влади, доступу до офіційної інформації; реформування систем охорони здоров’я, освіти та комунального господарства, правової реформи; свободи слова під час війни на сході України; земельної реформи на місцевому рівні; а також питань етнічних меншин в Україні.

Учасникам конкурсу надаються гранти.

Більше про конкурс медійних проектів можна дізнатись на сайті Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Репортер – Антон Марчевський, камера – Роман Федчина, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 29 березня 2015 року.