На базі ТНТУ відкрили академію з підготовки молодих ІТ-спеціалістів

Опубліковано:

«Brain academy» – академія з підготовки молодих ІТ-спеціалістів – стартувала на базі Тернопільського національного технічного університету 26 березня. На відкритті були присутні представники провідних ІТ-компаній Тернополя та України.

Петро Ясній, ректор ТНТУ: «Ідея по створенню «Брейн Академії» полягає в тому, щоб студенти чи випускники, яким потрібно те, що навчили університеті, чи паралельно з навчанням в університеті за ІТ-напрямками. Треба їх усе-таки зорієнтувати і заточити під конкретні напрямки».

Бажаючі навчатися зможуть здобути навички тестувальника та розробника програмного забезпечення, бізнес-аналітика, керівника проектів та багато інших.

Ігор Закалов, генеральний директор «Brain academy»: «Дуже важливо те, що «Brain academy» буде працювати не тільки в Тернополі, або в Києві, а по всій Україні. І всі навчальні заклади, які виявлять бажання відкрити в себе «Brain academy», зможуть це зробити. Тобто це буде єдиний стандарт якості навчання сучасним технологіям по всій країні».

Олексій Цибрій, керівник Тернопільської філії компанії «Eleks»: «ІТ-галузь на даний момент є дуже перспективною, і ми будемо зацікавлені бачити в стінах нашої компанії обдарованих спеціалістів, відповідно – випускників «Brain academy».

Репортер – Христина Римар, камера – Степан Гречківський, відеомонтаж –Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 28 березня 2015 року.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО