Суд відхилив клопотання слідчого про взяття під варту Віталія Сороколіта

Опубліковано:

Програміст і підприємець Віталій Сороколіт залишається на волі. 27 березня суд відхилив клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу щодо нього у вигляді взяття під варту. Пан Віталій заперечує свою вину, а обвинувачення називає надуманим. Більше того, на суді він заявив, що не може ознайомитися з матеріалами справи, оскільки не всі сторінки документів він має.

Віталій Сороколіт, розробник програмного забезпечення, підприємець: «Тільки частина документів – перша і остання сторінка. Це коли, наприклад, у тому документі 18 сторінок. Тобто тут явна неповага до суду з цього приводу, що подаються документи, зміст яких приховується. Просто лише титульна сторінка і остання».

Клопотання Віталія Сороколіта щодо викопіювання всіх сторінок документів суддя задовольнив, а слідчого – про взяття обвинуваченого під варту, – відхилив.

Лариса Римар, голова громадської ради при Тернопільській ОДА: «Та ситуація, в якій опинився Віталій Іванович Сороколіт як підприємець, ми її вже називаємо як «Резонансна справа Сороколіта». Я впевнена, що результати розгляду цієї справи будуть у подальшому дуже принциповими – чи стане бізнесу працювати комфортніше, зрозуміліше у стосунках з фіскальними органами».

Звинувачують Віталія Сороколіта у несплаті податків в особливо великих розмірах.

Віталій Сороколіт, розробник програмного забезпечення, підприємець: «Відповідно до законодавства, я сплатив. І задекларував усі суми, нічого не приховуючи».

«Тернопільський медіа центр» і надалі слідкуватиме за розвитком подій.

Репортер, камера, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 27 березня 2015 року.