У Тернополі вивчали психологію жіночності

Опубліковано:

«Я – українка, берегиня роду людського». Психологічний семінар з такою назвою відбувся 21 березня у Тернополі. На заході вивчали психологію жіночності, як бути, стати та залишатись хорошою мамою, чудовою дружиною, професіоналом своєї справи.

Марія Хомів, голова ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства»: «Ми хочемо привернути увагу тернополянок до того, що кожна жінка всередині завжди є берегинею. Вона є берегинею свого домашнього затишку, вона є підтримкою свого чоловіка, вона є мамою для їхніх діток. І саме в теперішній час ми хочемо підтримати жінок, і сказати, що, незважаючи на будь-які ситуації, завжди треба старатися бути цією берегинею, залишатись цією підтримкою».

Психологічний семінар доповнили концертною програмою. А поки мами слухали корисну інформацію, для їхніх дітей знайшли цікаве заняття – творчо попрацювати.

Катерина Потобачна, практичний психолог Центру реабілітації дітей інвалідів: «Ми проводимо майстер-клас для діток по виготовленню святкових листівок з нагоди свята Воскресіння Христового, що наближається, а також майстер-класи по виготовленню квітів та метеликів. Саме у творчості можна себе проявити. Це буде цікаво, як діткам, так і їхнім батькам, коли вони будуть разом працювати».

Консультанти з краси надавали практичні поради по догляду за обличчям, та робили всім бажаючим макіяж.

Наталія Бойчинська, консультант із краси: «Ми даємо жінкам можливість спробувати продукцію, поміняти щось у макіяжі, щоб вони посміхнулися собі в дзеркало – і стало веселіше».

Репортер – Вікторія Суздалєва, камера – Роман Федчина, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 26 березня 2015 року.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО