Центр творчості дітей та юнацтва збирав кошти на потреби бійців АТО

Опубліковано:

Для того, щоб зібрати кошти на потреби бійців на Сході та піднести бойовий дух тернополян, Центр творчості дітей та юнацтва 22 березня провів благодійний концерт. Під час заходу волонтери ходили зі скриньками для збору грошей.

Світлана Михальчук, директор Центру творчості дітей та юнацтва: «Наші діти, як і наші педагоги, живуть інтересами країни і намагаються допомогти – як і весь наш український народ – воїнам АТО. Це концертна програма, куди входять духовні пісні, пісні про Україну, національно-патріотична програма».

Різноманітність пісень, різнобарв’я костюмів і танцювальних номерів здивувало й порадувало усіх глядачів.

Учасниця колективу «Посмішка»: «Ми присвятили цей концерт на збір коштів на АТО, щоб вони щось могли собі придбати».

Учасниця колективу «Посмішка»: «І ще ми цей концерт хочемо дати своїм батькам, родичам і всім решта, кого ми любимо і хто нас також любить».

Викладачі Центру творчості також організували благодійний ярмарок художніх виробів, де разом з роботами майстрів продавалися й вироби, створені учнями.

Надія Савюк, викладач Центру творчості дітей та юнацтва: «Це виставка-продаж сувенірів дитячих робіт, а також педагогів різних гуртків. Тут представлені вироби зі шкіри, художнє валяння, бісероплетіння, листівки, паперопластика».

Ще на ярмарку можна було придбати смаколики. Усі виручені кошти буде перераховано на потреби бійців АТО – кажуть організатори.

Репортер – Вікторія Суздалєва, камера – Роман Федчина, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 25 березня 2015 року.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО